رویه های بازگرداندن دوره ها

قوانین شرکت در دوره های آموزشی های-الینا:

1) ثبت نام دوره های زبان بسیار متنوع و مطابق نیاز و هدف شما زبان آموزان عزیز برنامه ریزی و اجرا گردیده و فقط بصورت اینترنتی از طریق سایت به نشانی hielina.com و یا nimaalizadeh.ir و یا لینک های رسمی در شبکه های اجتماعی (hielinacom) بوده واز هیچ طریق دیگری امکان وجود ندارد. خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه سوءاستفاده از نام و منابع و استراتژی های سامانه های-الینا مراتب را از طریق تماس با ما و یا سایر راههای ارتباطی به ما اعلام فرمائید.

۲) شما زبان آموزان عزیز موظف هستید تمام توضیحات دوره های آموزشی را به طور کامل و با جزئیات مطالعه نموده و با توجه به شرایط و نیاز خود اقدام به ثبت نام نمایید، در صورت عدم شرکت در کلاس فقط تا دو هفته قبل از شروع دوره فرصت انصراف و دریافت مبلغ ثبت نامی را دارید. در غیر اینصورت تا قبل از یک هفته ۳۰ درصد مبلغ ثبت نام بعنوان خسارت کسر و مابقی عودت داده می شود و پس از این زمان دیگر امکان انصراف به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت. 

۳) شرایط تضمین دوره های آموزشی علی الخصوص دوره های آمادگی انواع آزمونها ازجمله: EPT, MSRT, MHLE, UTEPT, TOLIMO, IELTS, TOEFL, PET و غیره به این صورت است که اگر شما در آزمون همان ماه نتیجه قبولی را کسب نکنید، می توانید با ارسال کارنامه خود دوره آموزش گرامر و درک مطلب را با 70% تخفیف استفاده نمایید. بدیهی است در صورت اتمام این مهلت، بایستی برای تمدید استفاده از دوره، نسبت به خرید مجدد دوره و پرداخت شهریه اقدام نمایید. همچنین این قانون فقط شامل شرکت کنندگان در دوره های ذکرشده می باشد.

تبصره 1: درباره فایلهای فیزیکی از قبیل فلش مموری، کتاب و لوح فشرده، درصورتیکه محصول ارسالی دارای نقص چاپی و یا سایر ایرادات باشد، فقط تا 4 روز پس از ارسال به مشتری، بایستی از طریق راه های ارتباطی به واحد فروش سایت اعلام نمایید و ما نیز  موظف هستیم نسبت به رفع نقص آن اقدام و یا در صورت لزوم تعویض نماییم.

تبصره 2: همچنین در خصوص فایل هایی که به صورت دانلودی در سایت در اختیارتان قرار داده شده، کاملا تست شده هستند و بدون هیچ مشکلی مطابق توضیحات موجود در قسمت های مربوطه، اعلام شده  و در اختیار شما زبان آموزان عزیز قرار گرفته اند، لذا در صورت مشاهده هرگونه مشکل در اجرای آنها، تیم پشتیبانی های_الینا متعهد به رفع نقص بوده و در صورتیکه مشکل از فایل ما باشد شما می توانید نسبت به درخواست استرداد مبلغ اقدام نمایید، اما اگر مورد مذکور بدلیل عدم توانایی تکنیکی زبان آموزان در استفاده از فایل و یا هر دلیل دیگر باشد، به هیچ عنوان مبلغ دوره عودت داده نخواهد شد.

شرایط بالا ممکن است تغییر یابد، لذا حتما شما باید همواره با مراجعه به این صفحه از شرایط بروز رسانی شده، مطلع گردید.
ثبت سفارش خرید یا ثبت نام در دوره های آموزشی به منزله آن است که شما شرایط بالا را مطالعه نموده و آنها را پذیرفته اید و حق هیچگونه اعتراضی را ندارید.