مدرک زبان انگلیسی

مدرک زبان انگلیسی

یکی از دلایلی که بعضی از زبان‌آموزان ناآگاه برای رفتن به کلاس زبان دارند، اخذ مدرک انگلیسی از فلان موسسه است. با این تفکر بزرگترین ستم را در وقت خود، پول، انرژی خودشان می کنند به دست آوردن یک مدرک می باشد، اما صرفا داشتن مدرک اصلا انگیزه‌‌ساز نیست. از آن گذشته حداقل در کشور خودمان، یک نفر را پیدا کنید که فلان مدرک از هر نوعی چه مرتبط به انگلیسی و یا هر مدرک دیگری را داشته باشد و اطلاعات و دانش آن از آن رشته‌ی خاص و مهارت خاص به اندازه‌ی همان مدرک گرفته شده باشد.

مدرک تعیین‌کننده‌ی  میزان واقعی دانش شما از یک مهارت و یک رشته‌ی تحصیلی و یا یک تخصص و زمینه نیست. البته ممکن است مدارک گذراندن دوره‌های مختلف برای ادارات و سازمان‌ها، لازم باشد. اما کافی نیست. باید میزان تسلط خودتان به آن موضوع و مدرک و زمینه‌ی مورد مطالعه را بالا ببرید. در ضمن زمانی که شما به زبان مسلط شوید، به دست آوردن هر مدرکی  حتی معتبر‌ترین مدارک زبان مانند آیلتس و یا تافل برای شما کاری انجام نخواهد داد.

هدف را هرگز امتحان، آزمون، تست و یا به دست آوردن مدرک قرار ندهید. به هدف‌های بالاتری برای یادگیری زبان، فکر کنید، نه به گرفتن یک مدرک.

یادگیری زبان، با سیستم هوشمند های - الینا کامل می شود.