درباره ما

آشنایی با سیستم یادگیری تعاملی زبان های خارجی الینا

امروزه سیستم یادگیری یکی از اجزای اصلی و پرکاربرد تکنولوژی آموزشی محسوب می شود. با توجه به فراهم آوردن امکان فراگیری برای افراد در موقعیت های جغرافیایی گوناگون و زمان های مختلف، این نوع فن آوری مورد توجه دانشگاه ها و مراکز آموزشی قرار گرفته است. در دهه ی اخیر، شاهد گسترش استفاده از سیستم های یادگیری الکترونیکی در حوزه آموزش زبان بوده ایم.

سیستم یادگیری تعاملی به فضای آموزش الکترونیکی اطلاق می شود که روند یادگیری و آموزش را به طور خودکار مدیریت می کند. این سیستم لیست زبان آموزان و اطلاعات آن ها به همراه علایق و سلایقشان را ثبت و دوره های آموزشی را دسته بندی کرده و نیز گزارشهای ویژه با استفاده از تکنیکهای آکادمیک بیگ دیتا و که به صورت شخصی سازی شده و اختصاصی مطابق نیاز زبان آموزان عزیز تهیه می کند و پیشرفت زبان آموزان را لحظه به لحظه نشان می دهد. 

سیستم یادگیری تعاملی الینا توسط تیم حرفه ای و با بهره گیری از بیش از 19 سال تجربه تدریس و برنامه نویسی در سطوح گوناگون تعبیه گردیده است. در این سامانه، زبان آموزان عزیز دوره مورد نظر خود را بایستی انتخاب تا بلافاصله عضو سیستم گردند؛ و سپس به انجام تمرینهای تکمیلی تعاملی و شرکت در آزمونها می پردازن. جالب است که زبان آموزان مبتوانند با استاد و دیگر زبان آموزان آن کلاس ارتباط برقرار می کنند.

آموزش به کمک سیستم آموزشی الینا به دو شیوه ارائه می گردد. در مرحله نخست، با استفاده از یک مرورگر که به صورت کاملا حرفه ای، هوشمند و با استفاده از بروزترین تکنولوژی های برنامه نویسی ارائه شده در کنفرانس 2019 شرکت مایکروسافت، برنامه نویسی انجام پذیرفته که از تکنولوژی های جدید AMP و PWA وارد سامانه می شوید. در شیوه دوم که به صورت غیر هم زمان و با استفاده از محتوای تعاملی (اینتراکتیو) اجرا می گردد. کلیه فعالیت های شما به عنوان زبان آموز اعم از رفتارهای روانشناسی و فعالیت های آموزشی به صورت دقیق و حرفه ای گزارش گیری و تحلیل لحظه ای می نماید.

لازم به توضیح است که به جهت کاربر پسند بودن سیستم از  روانشناسی رنگها به طور کامل بهره گردیده.

سامانه یادگیری الینا باهدف برآوردساختن کلیه نیازهای زبان آموزان برنامه نویسی گردیده است. خدمات اصلی وب سایت شامل آموزش مجازی آزمون های مهم زبان های خارجی از جمله EPT دانشگاه آزاد، MSRT دانشگاه سراسری یا همان وزارت علوم، MHLE وزارت بهداشت، TOLIMO سازمان سنجش، TOEFL و  IELTS می باشد.

همچنین این سامانه به صورت کاملا عامیانه اما حرفه ای با بکارگیری از منابع ترکیبی موثق زبان، دوره ویژه زبان عمومی را نیز در خود گنجانده تا به عنوان مهارتی که لازمه هر دوره آموزش زبان هست برآورده سازد.

زبان آموزان محترم پس از ثبت نام در هریک از دوره های آموزشی می توانند از خدمات هر دوره که شامل محتوای موثر مطابق جدیدترین متدهای تدریس می باشد بهره مند گردند.

با توجه به اینکه انجام تکلیف یکی از دغدغه های زبان آموزان علی الخصوص زبان آموزان بزرگسال می باشد، از اینرو سامانه الینا هر آنچه یک زبان آموز جهت انجام تکالیف دارد نیاز دارد را به  صورت کاملا حرفه ای تعبیه نموده است تا در کمترین زمان، هر زبانی را که دوست دارید بیاموزید.

خجالت، نگرانی و عجله را کنار گذاشته و با ما به آنچه نیازتان هست دست یابید.

زبان آموزان عزیز: موفقیت در دستان شماست، لمسش کنید.