سوالات متداول:

نحوه ورود به سایت موسسه 
برای ورود به سایت، میتونی یه مرورگر توی موبایل یا لپ تاپت بازکنی و وارد سایت hielina.com بشی. حتی میتونی تو گوگل کلمه ی های الینا یا بهار زبان رو  تایپ کنی و وارد سایت آموزشی موسسه بشی. اینم یادت باشه همه اطلاع رسانی های موسسه و فیلم های آموزشی نحوه استفاده از سایت رو هم همینجا می تونی ببینی. حالا اگه میخوای بدونی چجوری وارد سامانه تکالیف های الینا بشی و کلی تکالیف رو همراه بازی اونجا یادبگیری ویدیوهای بعدیمون رو از دست نده!

نحوه ورود به سامانه تکالیف های-الینا
اگه میخوای وارد سامانه تکالیف بشی ، تو صفحه اول سایت ، رو قسمت سامانه تکالیف کلیک کن و تو صفحه باز شده نام کاربری و رمزت که هردوشون کدملی خودت هست رو  تایپ کن،  حالا وارد صفحه شخصیت  شدی که میتونی همه تکالیفت رو اینجا ببینی. 
 
ورود به کلاس آنلاین
اگه میخوای وارد کلاس آنلاین تو سیستم های-الینا بشی، کافیه رو سامانه تکالیف کلیک کنی و با نام کاربری و رمزت وارد صفحه تکالیفت بشی، بعدش رو اسم کتابت کلیک می کنی و ورود به کلاس آنلاین رو میزنی. یک صفحه دیگه بازمیشه و اونجا با زدن دکمه پیوستن به جلسه یا همون join session، میتونی از کلاس های آنلاین های الینا لذت ببری. اینم بگم اگه میخوای بدونی چجوری تنظیمات کلاس آنلاینت رو انجام بدی و بدون مشکل و با خیال راحت تو کلاسات شرکت کنی ویدیوهای بعدیمون رو حتما دنبال کن.

تنظیمات کلاس آنلاین رو یکبار برای همیشه یادبگیر
اگه میخوای یکبار برای همیشه بدونی کلاس آنلاین رو تو گوشی یا لب تابت تنظیم کنی این ویدیو رو تا آخرش با دقت نگاه کن. بعداینکه join session  یا همون پیوستن به جلسه رو زدی، با چند کلیک میتونی از کلاس آنلاین لذت ببری. تو این صفحه میکروفون رو انتخاب کن. اگه یک پیامی مثل این رو تو گوشی یا موبایلت تو این مرحله دیدی allow رو بزن و به سیستم اجازه بازکردن میکروفون و دوربین رو بده. تو این صفحه هم ((بله)) رو بزن و وارد صفحه اصلی کلاس آنلایت شو. اینجا فقط دقت کن که بعضی دکمه ها غیرفعال هستن که با کلیک روی اونا میتونی فعالشون کنی. فرض مثال اگه میخوای دوربینت رو تو کلاس بازکنی کافیه روی این گزینه کلیک کنی و با زدن آغاز اشتراک گذاری از حضور در کلاس آنلاینت لذت ببر.یک پیشنهاد هم برات دارم. اگه میخوای با قسمتهای دیگه کلاس آنلاین رو هم یادبگیری ، کافیه کمی زمان بذاری و ویدیوهای بعدی ما رو هم تماشا کنی. 

ورود به سامانه تکالیف های-الینا بعنوان میهمان
قبل از ثبت نام در موسسه یا خرید دوره های ویژه ما، میتونی بعضی امکانات سامانه ی های – الینا رو با زدن لینک login as a guest توی صفحه ای که نام کاربری و پسورد برای سامانه میخواد وارد سامانه بشی
 
تغییر زبان در داخل سامانه های-الینا:
در قسمت بالای سایت میتونی روی این قسمت کلیک کنی و از طریق منوی language  یا زبان، به راحتی زبان مورد استفاده در پنل داخلی سامانه رو عوض کنی
 
فراموشی رمز 
در حالت پیش فرض، رمز ورود به سامانه ی تکالیف، کدملی خودت هست. اما اگه رمزت رو تغییر دادی و در زمان ورود، فراموشش کردی میتونی از طریق گزینه فراموشی رمز، رمز جدیدی که به ایمیلت ارسال می شه رو وارد کنی و یا از طریق اس ام اس به شماره 09145941016 پیام فراموشی رمز رو ارسال کنی و بعد از چند دقیقه با کدملی خودت وارد بشی.
 
تغییر رمز عبور
بعد از ورود به سایت میتونی در قسمت بالای صفحه، این قسمت رو کلیک کنی و با انتخاب منوی profile یا مشخصات فردی، رمز دلخواه خودت رو وارد کنی

✅✅✅✅✅✅✅
 
گذاشتن عکس در پروفایل سامانه تکالیف
از قسمت بالای سامانه های الینا، میتونید با کلیک روی این قسمت و انتخاب ویرایش مشخصات یا edit کمی پایین تر عکس کاربری خودتون رو از این قسمت تغییر بدین تا با حس خوبی از کارکردن با سامانه لذت ببرین
 
نحوه انجام تکالیف
برای مشاهده و انجام تکالیف بایستی به قسمت my courses یا همون درس های من وارد بشین و اونجا مطالب رو طبق برنامه ریزی کلاس یا دوره ای که تهیه کردی انجام بدی و کلی مطالب جدید یادبگیری.
 
نحوه گرفتن امتیاز در سامانه تکالیف
 
نحوه ثبت نام تو سامانه تکالیف های-الینا (HiELINA)
بعداینکه وارد سایت موسسه یعنی www.hielina.com  شدی، تو قسمت بالای سایت گزینه ثبت نام در سامانه تکالیف رو بزنید . فقط حتما تو صفحه ثبت نام، نام کاربری و پسورد رو برای اولین بار کدملی ات رو بنویس. ایمیل هم اگه داری میتونی بنویسی ولی اگه نداری
مثل این ایمیل بنویس:
نام خانوادگی.نام @hielina.com
مثلا: nazanin.bahari@hielina.com
 
 
ارتباط با مدیریت موسسه
جهت ارتباط با مدیریت موسسه میتونی فرمی که تو این صفحه قراردادیم رو تکمیل کنی. با هماهنگی قبلی با پذیرش موسسه هم میتونی تایم هماهنگ کنی تا در اولین فرصت با مدیریت موسسه در ارتباط باشی.
 
دوره های آنلاین موسسه
این دوره برای زبان آموزانیه که نمیتونن بصورت حضوری تو کلاس شرکت کنن. پس اگه دوست داری کلا تو کلاس آنلاین باشی، تعیین سطحت رو هم آنلاین انجام میدیم و برنامه ریزی اختصاصی برات انجام میدیم تا نسبت به هدف و زمانی که میخوای بذاری سریع استارت رو بزنیم.
 
دوره های حضوری موسسه
بعداینکه ثبت نام کردی و تعیین سطح شده، تو یکی از کلاسهای عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی موسسه میتونی شرکت کنی و تو مدت تعیین شده به هدفت مورد نظرت دست پیدا کنی.
 
 
دوره های ترکیبی موسسه
دوره های ترکیبی به دوره هایی میگیم که کلاس به صورت حضوری هست و تمرینات آنلاین هستن. حتی اگه نمیتونی بعضی جلسات رو موسسه بیای، میتونی هماهنگ بشی وتو کلاست آنلاین حضور داشته باشی و لذت کلاسهای آنلاین های الینا رو هم ببری
 
 
آزمون تعیین سطح
اگه قبلا موسسه دیگه آموزش دیدی یا خودت مطالعه کردی و یا میخوای بدونی سطح زبانت چی هست ،از این قسمت سایت وارد شو و بعداینکه آزمون رو انجام دادی میتونی نمره ات رو تو آزمون های زبان هم مشاهده کنی و نسبت به اون سطح تو دوره های کاربردی و موثر های الینا شرکت کنی.
 
پرداخت آنلاین شهریه با مبلغ دلخواه
تو صفحه اصلی سایت از این قسمت وارد صفحه پرداختی موسسه میشی و بعداز ورود مبلغ و مشخصاتت که حتما نام و نام خانوادگی و شماره موبایلت برای پیگیری های بعدی باشه رو وارد می کنی و وارد صفحه پرداخت میشی. فقط حتما یادت باشه که رمز دوم کارت بانکیت هم همراهت باشه.
 
ثبت نام غیرحضوری در موسسه
اگه راهت دور هست و یا به هردلیلی نمیتونی تو کلاسهای موسسه شرکت کنی، میتونی از این قسمت ثبت نام کنی و با یک تماس با موسسه تو سامانه تکالیف هم نسبت به هدف و نیازت دوره رو انتخاب کنی و صفر تا صد یادگیریت رو آنلاین پیش بری. این رو هم بدون گواهی دوره ات هم صادر میشه و به صورت آنلاین و ارسال پستی برای ارسال میشه.
 
ثبت نام حضوری
جهت مشاوره وثبت نام در دوره های آموزشی میتونی این فرم رو تکمیل کنی ویا در ساعات فعالیت موسسه مراجعه کنی و مسیر راهت رو با قدم موثر پیش ببری.
 
سامانه زبان آموزان
برای اینکه بدون کدوم ترم هستی و حضور و غیاب و شهریه های پرداختیت رو رصد کنی از این قسمت با وارد کردن کدملی به عنوان نام کاربری و رمز 1 وارد سیستم بشی. با سامانه زبان آموزان، موسسه در دست شماست.
 
گزارش لحظه ای پیشرفت شما
پس از انجام تکالیف میتونی درصد پیشرفت یا پسرفت خودت رو توسیستم ببینی، فقط کافیه داخل سامانه این قسمت کلیک و در عرض چند ثانیه فرایند یادگیریت رو مشاهده کنی.
 
تکنولوژی پیشرفته
تو سامانه تکالیف از آخرین و بروزترین متدها و برنامه نویسی روز دنیا استفاده می کنیم تا پیشرفت شما رو تو لحظه تثبیت کنیم.
 
منابع متنوع و کاربردی
برای اینکه کلاسهای آموزشیمون رو طبق نیاز، هدف و زمان شما برنامه ریزی کنیم، منابع متنوع و متفاوت برای انواع کلاسها در نظر می گیریم که بدون محدودیت و با استفاده از سامانه تکالیف آنلاین های الینا، همه تکالیف در دسترستت قرار میگیره
 
سیستم تکالیف تعاملی
 
آموزش با هوش مصنوعی
 
پشتیبانی آنلاین
درقسمت پایین سایت یعنی این قسمت میتونی کلیک کنی و با نوشتن مشخصات خودت، پیامت رو بنویسی. مطمئن باش که در اولین فرصت پاسخ داده میشه
تمرینات تطببیقی
 
 
آدرس موسسه
 اردبیل، چهارراه ججین به سمت میدان یحیوی، بعداز اینکه پارک فردوس رو رد کردی اولین کوچه، کوچه فردوس 2، پلاکمون هم 19 هست.
 
شماره تماس با موسسه
جهت ارتباط با موسسه میتونید با شماره تلفن 04533263131 در صفحه اول سایت کلیک و شماره گیری کنی. حتی میتونی با شماره همراه موسسه به شماره 09145941016 هم در زمان غیروقت اداری موسسه تماس بگیری
 
 
کلاس های عمومی و ترمیک
کلاس های عمومی موسسه بهار زبان (های الینا) برای هرترم 15 ساعت می باشد که میتونه بستگی به نیاز و نظر زبان آموزان عزیز ووالدین، 15 جلسه یکساعته یا 10 جلسه یک و نیم ساعته باشه.
 
 
کلاس خصوصی
 
کلاسهای نیمه خصوصی
 
 
 تغییر زبان سایت
بعداز انتخاب سامانه تکالیف از صفحه اول سایت موسسه، در صفحه ای که نام کاربری و پسورد میخواد از این قسمت میتونید زبان دلخواه خود را انتخاب کنید. همچنین پس از ورود به سامانه هم میتونید روی عکس و پروفایلت کلیک کنی و از قسمت زبان language زبان مورد نظرت رو انتخاب کنی.
 
 
ثبت نام در سایت Hi ELINA
برای اینکه بخواهید در سایت موسسه ثبت نام کنید کافیه توی موبایل یا لب تابتون وارد مرورگر اینترنت بشین و به سایت www.hielina.com وارد بشین و توقسمت ورود کاربران یا ثبت نام، اقدام کنید.
 

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید